Hra DOBBLE – vybrané slová po S

3
8369
Dobble - vybrané slová po S

Hra Dobble – vybrané slová po S môže taktiež uľahčiť deťom prípravu do školy ale aj na život, keďže ovládať správny pravopis je každopádne veľmi dôležité, nielen v osobnom ale aj pracovnom živote, kedy dennodenne komunikujete so svojimi zákazníkmi. Bolo by naozaj veľmi nepríjemné  napísať zákazníkovi list či e-mail, v ktorom by bolo kopec chýb.

Práve preto vymýšľame rôzne pomôcky a nápady, ako zvládnuť vybrané slová ale aj iné témy zábavnou a nenásilnou formou. Všetky hry testujeme na našich deťoch a až keď vidíme, že ich hra baví a vidíme pozitívne výsledky, posunieme a odporučíme ju aj vám. Veríme, že ju využijete a deti ani nezbadajú, že sa pri hre veľa naučia.

Pravidlá hry Dobble sme už písali nedávno v inom článku, kde si ich môžete prečítať.

Vytlačiť hru Dobble – vybrané slová po S

Vytlačiť hru Dobble – vybrané slová po S

Vytlačte si aj ostatné hry Dobble na vybrané slová:

 

Dobble - vybrané slová po SDobble - vybrané slová po SDobble - vybrané slová po SDobble - vybrané slová po SDobble - vybrané slová po SDobble - vybrané slová po S

3 KOMENTÁRE

  1. Danka,

    velmi sa mi tento napad paci, len poprosim o opravu liniek na PDF pre vybrane slova S a Z, kedze ukazuju na jeden subor.

    Dakujem.

  2. Dobry den,po vytlaceny stran sa niektore slova prekryvaju: symtaticky,synak,symetria,syraren.To iste je aj pri vybranych slovach po Z prekryva sa tam cudzojazycny, jazycisko a jazylka.No a nasla som to ak pri vybranych slovach po B a aj V.Nedalo by sa to upravit? Dakujem Kristina

    • Dobrý deň, skúšali sme tlač z PDF súborov, ktoré spomínate a všade nám to funguje. Problém bude u vás možno v nastvení tlačiarne, prípadne v staršej verzii prehliadača PDF dokumentov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here