Hra DOBBLE – vybrané slová po P

1
7127
Dobble - vybrané slová

Ako sme sľúbili, tak sme pripravili ďalšiu hru DOBBLE – vybrané slová. Tentokrát sme sa zamerali na vybrané slová po P. Pomocou tejto hry sa všetky slová naučíte veľmi ľahko a to ani nemusíte nad nimi veľmi rozmýšľať. Jediné, čo je pri hre dovolené, je zabávať sa, smiať sa, tráviť pri hre čas s rodinou, priateľmi, či spolužiakmi. Na učenie nemusíte ani pomyslieť. Hra je jedinečná v tom, že vedomosti sú vedľajším pozitívnym účinkom hry. Dostanú sa vám do hlavy aj keby ste nechceli.

 

Na kartičkách sú len slová, v ktorých sa píše tvrdé y. Je to z toho dôvodu, aby sa vám poriadne vryli do pamäti. Pri používaní týchto slov v škole sa deťom hneď vybaví v pamäti, že to slovo bolo použité v hre.

Pravidlá hry DOBBLE si môžete prečítať v predchádzajúcom článku – DOBBLE (vybrané slová po M).

Vytlačte si aj ostatné hry DOBBLE vybrané slová:

Vytlačte si kartičky hry DOBBLE vybrané slová po P

Kartičky si vytlačíte kliknutím na obrázky. Vytlačené kartičky si vystrihnite a ak máte možnosť, tak si ich zalaminujte, aby mali dlhšiu životnosť.

Dobble - vybrané slováDobble - vybrané slováDobble - vybrané slováDobble - vybrané slováDobble - vybrané slováDobble - vybrané slová

1 komentár

  1. Geniálny nápad :-)už mam vytlačené len postrihať a nakoľko učím dcéru doma lebo žijeme v zahraničí je to perfektná hravá pomôcka keďže dobble mame radi všetci.Vďaka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here