Malá násobilka jednoducho a bez sĺz – zbierka pracovných listov a hier | Matematika

15,44  9,99 

Vytvorili sme pre vás unikátnu zbierku pracovných listov a hier na precvičenie malej násobilky. Je to vynikajúca pomôcka či už pre učiteľov v školách ale aj pre rodičov, ktorým záleží na vzdelaní svojich detí. Vďaka hrám zameraným na malú násobilku si deti hravou formou precvičia príklady a podvedome memorujú jednotlivé príklady. Pracovné listy zase pomáhajú pri precvičovaní príkladov v škole alebo ako doplnková aktivita pri domácom učení.

Objednaním kompletnej zbierky pracovných listov a hier na malú násobilku ušetríte teraz až 35% z ceny jednotlivých častí.

2,99 

Zbierka pracovných listov na malú násobilku

Zbierka pracovných listov na malú násobilku je vynikajúcou pomôckou pre učiteľky a rodičov. Slúži na precvičenie a lepšie memorovanie si príkladov malej násobilky s deťmi. Zbierka pozostáva zo 7 rôznych pracovných listov.  
2,49 

Hra Naháňačka s násobilkou | Matematika

Hra Naháňačka s násobilkou je určená pre deti na zábavné zopakovanie si a čo najlepšie precvičenie si malej násobilky. Pri hraní tejto hry sa deťom násobky uložia hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel.
2,49 

Hra Násobky - malá násobilka | Matematika

Hra Násobky je určená pre deti na zopakovanie si a čo najlepšie naučenie sa malej násobilky. Pri hraní tejto hry sa deťom násobky uložia hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel.
2,49 

Hra Kolečko - malá násobilka | Matematika

Táto hra je jedna z najlepších na zapamätanie si násobilky. Kým deti dohrajú túto hru, tak jednotlivé násobky sa im vryjú hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel.
2,49 

Piškvorky malá násobilka - Matematika

Vyskúšajte si špeciálnu verziu hry piškvorky, ktorej cieľom je precvičiť si s deťmi malú násobilku. Ako to funguje? Táto hra sa líši tým, že skôr, ako označíte svoje políčko krížikom, musíte správne vypočítať príklad na násobenie. Deti si tak môžu postupne a hravou formou precvičovať malú násobilku tak, ako sa ju budú učiť v škole.
2,49 

Bingo malá násobilka - Matematika

V hre Bingo násobilka si môžu deti postupne precvičiť malú násobilku podľa jednotlivých čísel, podľa toho, ako sa ju budú v škole postupne učiť.
Product price
Additional options total:
Order total:
Ak si kúpite tento produkt, získate 49 klubových bodov v hodnote 0,49 !

Popis

Počet strán v zbierke pracovných listov a hier: 70

Typ produktu: elektronická verzia | PDF

Formát tlače: A4 papier

Doporučené pomôcky: hracia kocku, panáčiky, guličky z plastelíny alebo stierateľnú fixku, pero, ceruzka, farbičky, nožnice

Určené pre: deti – tretí ročník ZŠ (resp. pre deti učiace sa malú násobilku v predstihu)

Všeobecné licenčné podmienky použitia

Materiál je možné použiť pre všetky deti bývajúce v spoločnej domácnosti, pričom je možné vytvárať si pre domáce použitie neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Materiál je možné použiť pre všetky deti patriace do jednej školskej triedy/krúžku v rámci klubu detí alebo materského centra, resp. pre všetky deti, ktoré má na starosti jeden učiteľ v rámci svojich hodín. V rámci licencie je možné pre použitie v triede vytvárať neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Komerčné použitie

Pokiaľ máte záujem o využitie materiálu v rámci firemnej akcie, organizovanej akcie, ako súčasť detských kútikov, prípadne o distribúciu v rámci svojej predajnej siete, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Pre účely komerčného využitia materiálov si s vami dohodneme individuálne podmienky zodpovedajúce rozsahu požadovaného použitia.

Upozornenie

Neoprávnené kopírovanie a šírenie produktu nad rámec zakúpenej licencie, jeho predaj, uverejnenie na webových stránkach, fórach, sociálnych sieťach a iných digitálnych platformách na zdieľanie obsahu bez predchádzajúceho súhlasu autora je prísne zakázané a takéto jednanie bude riešené ako protiprávne konanie v zmysle autorského zákona  č. 185/2015 Z. z..

Kúpou produktu a rešpektovaním licenčných pravidiel podporíte rozvoj a tvorbu nových aktivít na stránke www.nasedeticky.sk, ktorá už roky prináša pre rodičov, učiteľov a deti množstvo bezplatného tvorivého materiálu.

Ďakujeme :o)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.