Vitajte v našom ESHOPE

Detská fantázia a kreativita nemá hraníc. Aby sme dopomohli ich rozvoju, pripravili sme pre vaše deti nové aktivity, ktoré budú milovať.

Kúpou produktov v našom eshope podporíte ďalší rozvoj a tvorbu bezplatných aktivít, ktoré už 10 rokov prinášame na našej webovej stránke pre všetky deti.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Bodkované obrázky – pracovné listy na grafomotoriku (Vianoce/zima)

4,99  2,99 

Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú vhodné na precvičenie grafomotoriky u detí predškolského veku. Obsahom tejto zbierky je séria 30 pracovných listov s bodkovanými obrázkami so zimnou a vianočnou tematikou. (Ukážka pracovného listu)

Aktivity v pracovnom zošite rozvíjajú grafomotorické schopnosti detí, ktoré sú základom pre získanie zručností, ako sú písanie a kreslenie.

Táto zbierka pracovných listov na rozvoj grafomotoriky je užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá. Získajte istotu, že váš predškolák bude dostatočne a kvalitne pripravený na svoje školské povinnosti a vstup do školy.

Pracovné listy sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

Maľované spievanky – ľudové piesne I. (noty, texty, omaľovánky)

6,50  4,50 

Maľované spievanky predstavujú zborník ľudových pesničiek pre detský xylofón (vhodné aj pre klavír a akordeón) obohatený o tematické omaľovánky. V prvom vydaní nájdete noty a texty pre 12 obľúbených ľudových pesničiek.

Noty sú rozšírené o popisky s názvami nôt a zároveň si ich môžete vyfarbiť presne podľa farieb xylofónu, ktorý máte doma. Vďaka tomu umožnia deťom hravo a jednoducho pochopiť a naučiť sa notový zápis piesne a zároveň zahrať ho na hudobnom nástroji. (Noty sú vhodné pre xylofón, klavír a akordeón)

Každá pesnička zároveň obsahuje tematickú omaľovánku, ktorú si môžu deti pri učení sa piesne vyfarbovať. Tak získate ich pozornosť a zvýšite motiváciu naučiť sa hrať alebo spievať danú pesničku aj s porozumením nôt.

Elektronická verzia – súbor na stiahnutie (formát PDF) je dostupný ihneď po zaplatení objednávky.