Vitajte v našom ESHOPE

Detská fantázia a kreativita nemá hraníc. Aby sme dopomohli ich rozvoju, pripravili sme pre vaše deti nové aktivity, ktoré budú milovať.

Kúpou produktov v našom eshope podporíte ďalší rozvoj a tvorbu bezplatných aktivít, ktoré už 10 rokov prinášame na našej webovej stránke pre všetky deti.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Malá násobilka jednoducho a bez sĺz – zbierka pracovných listov a hier | Matematika

15,44  9,99 

Vytvorili sme pre vás unikátnu zbierku pracovných listov a hier na precvičenie malej násobilky. Je to vynikajúca pomôcka či už pre učiteľov v školách ale aj pre rodičov, ktorým záleží na vzdelaní svojich detí. Vďaka hrám zameraným na malú násobilku si deti hravou formou precvičia príklady a podvedome memorujú jednotlivé príklady. Pracovné listy zase pomáhajú pri precvičovaní príkladov v škole alebo ako doplnková aktivita pri domácom učení.

Objednaním kompletnej zbierky pracovných listov a hier na malú násobilku ušetríte teraz až 35% z ceny jednotlivých častí.

Maľované spievanky – ľudové piesne I. (noty, texty, omaľovánky)

6,50  3,99 

Maľované spievanky predstavujú zborník ľudových pesničiek pre detský xylofón (vhodné aj pre klavír a akordeón) obohatený o tematické omaľovánky. V prvom vydaní nájdete noty a texty pre 12 obľúbených ľudových pesničiek.

Noty sú rozšírené o popisky s názvami nôt a zároveň si ich môžete vyfarbiť presne podľa farieb xylofónu, ktorý máte doma. Vďaka tomu umožnia deťom hravo a jednoducho pochopiť a naučiť sa notový zápis piesne a zároveň zahrať ho na hudobnom nástroji. (Noty sú vhodné pre xylofón, klavír a akordeón)

Každá pesnička zároveň obsahuje tematickú omaľovánku, ktorú si môžu deti pri učení sa piesne vyfarbovať. Tak získate ich pozornosť a zvýšite motiváciu naučiť sa hrať alebo spievať danú pesničku aj s porozumením nôt.

Elektronická verzia – súbor na stiahnutie (formát PDF) je dostupný ihneď po zaplatení objednávky.

Bodkované obrázky – pracovné listy na grafomotoriku (Vianoce/zima)

3,99  1,99 

Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú vhodné na precvičenie grafomotoriky u detí predškolského veku. Obsahom tejto zbierky je séria 30 pracovných listov s bodkovanými obrázkami so zimnou a vianočnou tematikou. (Ukážka pracovného listu)

Aktivity v pracovnom zošite rozvíjajú grafomotorické schopnosti detí, ktoré sú základom pre získanie zručností, ako sú písanie a kreslenie.

Táto zbierka pracovných listov na rozvoj grafomotoriky je užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá. Získajte istotu, že váš predškolák bude dostatočne a kvalitne pripravený na svoje školské povinnosti a vstup do školy.

Pracovné listy sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

Zbierka pracovných listov na malú násobilku

2,99 

Zbierka pracovných listov na malú násobilku je vynikajúcou pomôckou pre učiteľky a rodičov. Slúži na precvičenie a lepšie memorovanie si príkladov malej násobilky s deťmi.

Zbierka pozostáva zo 7 rôznych pracovných listov (20 strán):

  1. Súhrnný pracovný list (počítanie, vyfarbovanie násobkov, zapísanie násobkov a priradenie príkladu)
  2. Násobilka v tabuľkách
  3. Vyfarbovanie násobkov čísla
  4. Spájanie príkladov
  5. Zakrúžkovanie násobkov čísla
  6. Malá násobilka v tabuľke
  7. Násobilka graficky

 

Bingo malá násobilka | Matematika

2,49 

V hre Bingo násobilka si môžu deti postupne precvičiť malú násobilku podľa jednotlivých čísel, podľa toho, ako sa ju budú v škole postupne učiť.

Hra je určená pre dvoch hráčov (ideálne dieťa a rodič alebo starší súrodenec) a pozostáva z 10 listov zameraných na malú násobilku, pričom každé číslo od 1 – 10 má svoj pracovný list s hrou.

Hra Kolečko – malá násobilka | Matematika

2,49 

Táto hra je jedna z najlepších na zapamätanie si násobilky. Kým deti dohrajú túto hru, tak jednotlivé násobky sa im vryjú hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel. Vyberte si ten, ktorý je pre vás aktuálny podľa preberaného učiva v škole.

Hra je určená pre dvoch hráčov (ideálne dieťa a rodič alebo starší súrodenec) a pozostáva z 9 listov (násobenie s číslami  2 – 10).

Hra Naháňačka s násobilkou | Matematika

2,49 

Hra Naháňačka s násobilkou je určená pre deti na zábavné zopakovanie si a čo najlepšie precvičenie si malej násobilky. Pri hraní tejto hry sa deťom násobky uložia hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel. Vyberte si ten, ktorý je pre vás aktuálny podľa preberaného učiva v škole.

Piškvorky malá násobilka | Matematika

2,49 

Vyskúšajte si špeciálnu verziu hry piškvorky, ktorej cieľom je precvičiť si s deťmi malú násobilku. Ako to funguje? Táto hra sa líši tým, že skôr, ako označíte svoje políčko krížikom, musíte správne vypočítať príklad na násobenie. Deti si tak môžu postupne a hravou formou precvičovať malú násobilku tak, ako sa ju budú učiť v škole.

Hra je určená pre dvoch hráčov (ideálne dieťa a rodič alebo starší súrodenec) a pozostáva z 8 listov (násobenie s číslami  2 – 9).