Vitajte v našom ESHOPE

Detská fantázia a kreativita nemá hraníc. Aby sme dopomohli ich rozvoju, pripravili sme pre vaše deti nové aktivity, ktoré budú milovať.

Kúpou produktov v našom eshope podporíte ďalší rozvoj a tvorbu bezplatných aktivít, ktoré už 10 rokov prinášame na našej webovej stránke pre všetky deti.

Všetko v eshope so 40% zľavou!!!

Vzhľadom na výskyt nového koronavírusu a uzatvorenie škol a predškolských zariadení sme sa vám rozhodli sprístupniť všetky naše prémiové aktivity pre deti so 40% zľavou. Zľava platí aj na už zľavnené produkty.

Veríme, že aj takto vám pomôžeme aspoň trochu odľahčiť a zjednodušiť si toto náročné obdobie.

Pre získanie zľavy je potrebné zadať v rámci objednávky zľavový kód: UCIMSADOMA

Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov.

Hra MÁM TO! | Precvičovanie y, ý, i, í po spoluhláske L + bonus pracovné listy a tajnička

2,49 

Už druháčikovia bývajú postavení pred veľkú výzvu zvanú YPSILONY. Ako prvé sa učia, kde sa píše y, ý, i, í po spoluhláske L. My by sme im v tom radi pomohli a vymysleli sme spôsob, ako sa to všetko naučia zábavnou formou pomocou jednoduchej hry. Hra pozostáva zo 64 kartičiek.

Okrem toho vám ku hre Mám to! ešte pribalíme aj 5 pracovných listov na precvičenie dopĺňania y, ý, i, í po spoluhláske L a tajničku na precvičenie y, ý po spoluhláske.

Kúpou tejto zbierky teda získate:

 • Zábavno-edukačnú hru Mám to! na precvičovanie y, ý, i, í po spoluhláske L.
 • 5 pracovných listov na dopĺňanie y, ý, i, í po spoluhláske L.
 • Tajničku na precvičenie y, ý po spoluhláske.

Obťahujeme zvieratká | Pracovné listy na grafomotoriku + Omaľovánky zadarmo

2,49 

Obsahom tejto zbierky je séria 30 pracovných listov s bodkovanými obrázkami určenými na obťahovanie, pričom ústrednou témou listov sú zvieratká. Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú vhodné na precvičenie grafomotorických schopností u detí predškolského veku, ktoré sú základom pre získanie zručností, ako sú písanie a kreslenie.

Táto zbierka je užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá. Získajte istotu, že váš predškolák bude dostatočne a kvalitne pripravený na svoje školské povinnosti a vstup do školy.

Pracovné listy sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

BONUS!!!  ZADARMO ZBIERKA OMAĽOVÁNOK

Ako bonus získate k tejto sérii pracovných listov Zbierku omaľovánok – Zvieratká v hodnote 1,19 € úplne zadarmo (elektronický dokument vo formáte PDF).

Malá násobilka jednoducho a bez sĺz – zbierka pracovných listov a hier | Matematika

15,44  9,99 

Vytvorili sme pre vás unikátnu zbierku pracovných listov a hier na precvičenie malej násobilky. Je to vynikajúca pomôcka či už pre učiteľov v školách ale aj pre rodičov, ktorým záleží na vzdelaní svojich detí. Vďaka hrám zameraným na malú násobilku si deti hravou formou precvičia príklady a podvedome memorujú jednotlivé príklady. Pracovné listy zase pomáhajú pri precvičovaní príkladov v škole alebo ako doplnková aktivita pri domácom učení.

Objednaním kompletnej zbierky pracovných listov a hier na malú násobilku ušetríte teraz až 35% z ceny jednotlivých častí.

Maľované spievanky – ľudové piesne I. (noty, texty, omaľovánky)

6,50  3,99 

Maľované spievanky predstavujú zborník ľudových pesničiek pre detský xylofón (vhodné aj pre klavír a akordeón) obohatený o tematické omaľovánky. V prvom vydaní nájdete noty a texty pre 12 obľúbených ľudových pesničiek.

Noty sú rozšírené o popisky s názvami nôt a zároveň si ich môžete vyfarbiť presne podľa farieb xylofónu, ktorý máte doma. Vďaka tomu umožnia deťom hravo a jednoducho pochopiť a naučiť sa notový zápis piesne a zároveň zahrať ho na hudobnom nástroji. (Noty sú vhodné pre xylofón, klavír a akordeón)

Každá pesnička zároveň obsahuje tematickú omaľovánku, ktorú si môžu deti pri učení sa piesne vyfarbovať. Tak získate ich pozornosť a zvýšite motiváciu naučiť sa hrať alebo spievať danú pesničku aj s porozumením nôt.

Elektronická verzia – súbor na stiahnutie (formát PDF) je dostupný ihneď po zaplatení objednávky.

Bodkované obrázky – pracovné listy na grafomotoriku (Vianoce/zima)

3,99  1,99 

Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú vhodné na precvičenie grafomotoriky u detí predškolského veku. Obsahom tejto zbierky je séria 30 pracovných listov s bodkovanými obrázkami so zimnou a vianočnou tematikou. (Ukážka pracovného listu)

Aktivity v pracovnom zošite rozvíjajú grafomotorické schopnosti detí, ktoré sú základom pre získanie zručností, ako sú písanie a kreslenie.

Táto zbierka pracovných listov na rozvoj grafomotoriky je užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá. Získajte istotu, že váš predškolák bude dostatočne a kvalitne pripravený na svoje školské povinnosti a vstup do školy.

Pracovné listy sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

Moji miláčikovia | Ilustrovaná omaľovánka

2,99  2,49 

Naučte deti, ako sa správne postarať o zvieratká a zároveň ako sa k nim správať. Táto ilustrovaná omaľovánka obsahuje príbehy 8 zvieratiek, vďaka ktorým si deti pri vymaľovaní obrázkov osvoja základné princípy starostlivosti o tieto zvieratká. V zbierke nájdete omaľovánky s korytnačkou, gekonom, mačkou, papagájom, psom, rybou, škrečkom a zajačikom.

Zakúpením omaľovánky Moji miláčikovia získate:

 • Ilustrovanú farebnú verziu omaľovánok pre tlač až do formátu A3.
 • Čiernobielu verziu omaľovánok vo formáte A4.

Túto jedinečnú zbierku pre vás vymyslela a ilustrovala Mária Nováková.

Upozornenie: Jedná sa o elektronickú verziu dokumentu (PDF) prispôsobenú na bezproblémovú tlač.

 

Zvieratká | Zbierka omaľovánok pre kreatívne deti

1,19 

Obsahom tejto zbierky je séria 30 omaľovánok pre najmenších na tému zvieratká. Zabavte svoje deti a prebuďte v nich kreativitu a talent.

Táto zbierka omaľovánok môže byť užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá.

Omaľovánky sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

AKCIOVÁ PONUKA

Získajte túto zbierku omaľovánok zadarmo zakúpením pracovných listov na precvičenie grafomotoriky taktiež na tému zvieratká.

Pracovné listy na malú násobilku

2,99 

Zbierka pracovných listov na malú násobilku je vynikajúcou pomôckou pre učiteľky a rodičov. Slúži na precvičenie a lepšie memorovanie si príkladov malej násobilky s deťmi.

Zbierka pozostáva zo 7 rôznych pracovných listov (20 strán):

 1. Súhrnný pracovný list (počítanie, vyfarbovanie násobkov, zapísanie násobkov a priradenie príkladu)
 2. Násobilka v tabuľkách
 3. Vyfarbovanie násobkov čísla
 4. Spájanie príkladov
 5. Zakrúžkovanie násobkov čísla
 6. Malá násobilka v tabuľke
 7. Násobilka graficky

 

Bingo malá násobilka | Matematika

2,49 

V hre Bingo násobilka si môžu deti postupne precvičiť malú násobilku podľa jednotlivých čísel, podľa toho, ako sa ju budú v škole postupne učiť.

Hra je určená pre dvoch hráčov (ideálne dieťa a rodič alebo starší súrodenec) a pozostáva z 10 listov zameraných na malú násobilku, pričom každé číslo od 1 – 10 má svoj pracovný list s hrou.

Hra Kolečko – malá násobilka | Matematika

2,49 

Táto hra je jedna z najlepších na zapamätanie si násobilky. Kým deti dohrajú túto hru, tak jednotlivé násobky sa im vryjú hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel. Vyberte si ten, ktorý je pre vás aktuálny podľa preberaného učiva v škole.

Hra je určená pre dvoch hráčov (ideálne dieťa a rodič alebo starší súrodenec) a pozostáva z 9 listov (násobenie s číslami  2 – 10).

Hra Naháňačka s násobilkou | Matematika

2,49 

Hra Naháňačka s násobilkou je určená pre deti na zábavné zopakovanie si a čo najlepšie precvičenie si malej násobilky. Pri hraní tejto hry sa deťom násobky uložia hlboko do pamäti. Vytvorili sme pre vás 9 hracích plánov. Každý je určený na  precvičovanie násobkov iných čísel. Vyberte si ten, ktorý je pre vás aktuálny podľa preberaného učiva v škole.