Maľované spievanky – ľudové piesne I. (noty, texty, omaľovánky)

6,50  3,99 

Maľované spievanky predstavujú zborník ľudových pesničiek pre detský xylofón (vhodné aj pre klavír a akordeón) obohatený o tematické omaľovánky. V prvom vydaní nájdete noty a texty pre 12 obľúbených ľudových pesničiek.

Noty sú rozšírené o popisky s názvami nôt a zároveň si ich môžete vyfarbiť presne podľa farieb xylofónu, ktorý máte doma. Vďaka tomu umožnia deťom hravo a jednoducho pochopiť a naučiť sa notový zápis piesne a zároveň zahrať ho na hudobnom nástroji. (Noty sú vhodné pre xylofón, klavír a akordeón)

Každá pesnička zároveň obsahuje tematickú omaľovánku, ktorú si môžu deti pri učení sa piesne vyfarbovať. Tak získate ich pozornosť a zvýšite motiváciu naučiť sa hrať alebo spievať danú pesničku aj s porozumením nôt.

Elektronická verzia – súbor na stiahnutie (formát PDF) je dostupný ihneď po zaplatení objednávky.

Product price
Additional options total:
Order total:
Ak si kúpite tento produkt, získate 19 klubových bodov v hodnote 0,19 !
Kategória: SKU: 9788057015666 Značky:

Popis

V prvom vydaní Maľovaných spievaniek vám prinášame zbierku 12 znotovaných ľudových piesní s textami a obrázkami na vymaľovanie ku každej skladbe.

Zoznam pesničiek

 1. Prší, prší
 2. Pec nám spadla
 3. Po valasky od zeme
 4. Kohútik jarabý
 5. Jedna druhej riekla
 6. Zlatá brána
 7. Na zelenej lúke
 8. My sme malí muzikanti
 9. Čížiček, čížiček
 10. Moja mamka niečo má
 11. Spi, dieťatko spiže
 12. Čierne oči, choďte spať

Súčasťou zborníka je aj strana s vysvetlivkami, na ktorej nájdete schematický nákres tónov xylofónu a ich umiestnenie v notovej osnove.

Na zahranie všetkých skladieb je ideálne použiť xylofón s rozsahom jednej oktávy t.j. osem tónov (od C po C) a s vymeniteľným tónom H za B.

Počet strán: 16

Typ produktu: elektronická verzia | PDF

Formát tlače: A4 papier

Doporučené pomôcky:

 • xylofón s rozsahom jednej oktávy t.j. osem tónov (od C po C) a s vymeniteľným tónom H za B.,
 • pastelky na vymaľovanie nôt a vyfarbenie omaľovánok

Určené pre: deti 3-10 rokov

ISBN: 978-80-570-1566-6

Všeobecné licenčné podmienky použitia

Materiál je možné použiť pre všetky deti bývajúce v spoločnej domácnosti, pričom je možné vytvárať si pre domáce použitie neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Materiál je možné použiť pre všetky deti patriace do jednej školskej triedy/krúžku v rámci klubu detí alebo materského centra, resp. pre všetky deti, ktoré má na starosti jeden učiteľ v rámci svojich hodín. V rámci licencie je možné pre použitie v triede vytvárať neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Komerčné použitie

Pokiaľ máte záujem o využitie materiálu v rámci firemnej akcie, organizovanej akcie, ako súčasť detských kútikov, prípadne o distribúciu v rámci svojej predajnej siete, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Pre účely komerčného využitia materiálov si s vami dohodneme individuálne podmienky zodpovedajúce rozsahu požadovaného použitia.

Upozornenie

Neoprávnené kopírovanie a šírenie produktu nad rámec zakúpenej licencie, jeho predaj, uverejnenie na webových stránkach, fórach, sociálnych sieťach a iných digitálnych platformách na zdieľanie obsahu bez predchádzajúceho súhlasu autora je prísne zakázané a takéto jednanie bude riešené ako protiprávne konanie v zmysle autorského zákona  č. 185/2015 Z. z..

Kúpou produktu a rešpektovaním licenčných pravidiel podporíte rozvoj a tvorbu nových aktivít na stránke www.nasedeticky.sk, ktorá už roky prináša pre rodičov, učiteľov a deti množstvo bezplatného tvorivého materiálu.

Ďakujeme :o)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.