Bodkované obrázky – pracovné listy na grafomotoriku (Vianoce/zima)

4,99  2,99 

Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú vhodné na precvičenie grafomotoriky u detí predškolského veku. Obsahom tejto zbierky je séria 30 pracovných listov s bodkovanými obrázkami so zimnou a vianočnou tematikou. (Ukážka pracovného listu)

Aktivity v pracovnom zošite rozvíjajú grafomotorické schopnosti detí, ktoré sú základom pre získanie zručností, ako sú písanie a kreslenie.

Táto zbierka pracovných listov na rozvoj grafomotoriky je užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá. Získajte istotu, že váš predškolák bude dostatočne a kvalitne pripravený na svoje školské povinnosti a vstup do školy.

Pracovné listy sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

Product price
Additional options total:
Order total:
Ak si kúpite tento produkt, získate 14 klubových bodov v hodnote 0,14 !

Popis

Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú určené na precvičenie detskej grafomotoriky a sú vhodné pre deti predškolského veku. Každý bodkovaný obrázok sa nachádza na liste v rámiku s pútavými zimným motívom. Všetky pracovné listy si môžete vytlačiť farebne alebo čiernobielo, podľa vašich preferencií. Dokument je prispôsobený na bezproblémovú tlač na papier vo formáte A4.

Zimná zbierka pracovných listov s bodkovanými obrázkami obsahuje týchto 30 motívov:

1. Veselé Vianoce s vločkami

2. Medovníček

3. Vtáčik v čiapke

4. Adventná sviečka

5. Sobík (hlava)

6. Anjel

7. Snehuliak v klobúku

8. Vianočný strom s hviezdou

9. Vianočná lízanka

10. Vianočná ponožka

11. Cezmína

12. Rukavica

13. Padajúca hviezda

14. Ryba

15. Sova

16. Vianočný darček

17. Macko s darčekom

18. Dedo Mráz (hlava)

19. Sane Deda Mráza

20. Tučniak

21. Vtáčia búdka

22. Hojdací koník

23. Vianočné zvončeky

24. Vianočné ozdoby

25. Zasnežený dom

26. Salónky

27. Jabĺčka

28. Lampáš s hviezdami

29. Mesiac s hviezdami

30. Snehová vločka

Ukážka pracovného listu

Počet strán: 30

Typ produktu: elektronická verzia | PDF

Formát tlače: A4 papier

Doporučené pomôcky: ceruzka alebo pero na obťahovanie, pastelky na vyfarbenie

Určené pre: deti 3-6 rokov (predškoláci)

Všeobecné licenčné podmienky použitia

Materiál je možné použiť pre všetky deti bývajúce v spoločnej domácnosti, pričom je možné vytvárať si pre domáce použitie neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Materiál je možné použiť pre všetky deti patriace do jednej školskej triedy/krúžku v rámci klubu detí alebo materského centra, resp. pre všetky deti, ktoré má na starosti jeden učiteľ v rámci svojich hodín. V rámci licencie je možné pre použitie v triede vytvárať neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Komerčné použitie

Pokiaľ máte záujem o využitie materiálu v rámci firemnej akcie, organizovanej akcie, ako súčasť detských kútikov, prípadne o distribúciu v rámci svojej predajnej siete, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Pre účely komerčného využitia materiálov si s vami dohodneme individuálne podmienky zodpovedajúce rozsahu požadovaného použitia.

Upozornenie

Neoprávnené kopírovanie a šírenie produktu nad rámec zakúpenej licencie, jeho predaj, uverejnenie na webových stránkach, fórach, sociálnych sieťach a iných digitálnych platformách na zdieľanie obsahu bez predchádzajúceho súhlasu autora je prísne zakázané a takéto jednanie bude riešené ako protiprávne konanie v zmysle autorského zákona  č. 185/2015 Z. z..

Kúpou produktu a rešpektovaním licenčných pravidiel podporíte rozvoj a tvorbu nových aktivít na stránke www.nasedeticky.sk, ktorá už roky prináša pre rodičov, učiteľov a deti množstvo bezplatného tvorivého materiálu.

Ďakujeme :o)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.