Hra DOBBLE – vybrané slová po V

0
9706
Dobble - vybrané slová po V

Ak ste aj vy medzi tými, ktorí netrpezlivo čakali na ďalšiu DOBBLE hru na vybrané slová, tak vám s radosťou oznamujem, že od dnešného dňa si môžete precvičovať aj vybrané slová po V. Hra sa stala medzi deťmi veľmi obľúbenou a veríme, že mnohým pomôže pri učení pravopisu, tak ako aj mojim deťom.

Veľmi sa tešíme  pozitívnym ohlasom od vás a za zdieľanie našich aktivít na facebooku. Teší nás, že hry pomáhajú aj deťom s poruchami učenia a dovolím si citovať slová o DOOBLE hre z FB stránky Poruchy učenia:

“Rodičia často hovoria, že deti sú vybrané slová “nabiflené” a príde diktát alebo pravopisné cvičenie a katastrofa. Vybrané slová sú problémové, lebo nevieme dieťaťu zdôvodniť, prečo je, napr. MYŠ vybrané slovo a slovo MISA ním nie je. Pri ich učení a následnom používaní sa musíme opierať o pamäť, ktorú majú mnohé deti s poruchami učenia či ADHD oslabenú.
https://nasedeticky.sk/…/pre-tretiakov/9414/hra-dobble-vybr…/
Skvelá pomôcka hlavne v tom, že dieťa pri hre zapojí zrak, sluch a reč, čím sa zvyšuje šanca, že nadobudnutý poznatok dieťa bude vedieť aj použiť v diktátoch, doplňovacích cvičeniach…. a v živote.
Výborná hra do školských klubov, aby sa deti zmysluplne hrali.”

Na uvedenej FB stránke Poruchy učenia nájdete veľa inšpiratívnych nápadov, ako pracovať s deťmi s poruchami učenia. Nápady sa však dajú použiť samozrejme pre všetky detičky. Odporúčame 🙂

Vytlačte si aj ostatné hry DOBBLE vybrané slová

Vytlačte si hru DOBBLE – vybrané slová po V

Vytlačiť DOBBLE – vybrané slová po V

Pravidlá hry nájdete tu.

Dobble - vybrané slová po VDobble - vybrané slová po VDobble - vybrané slová po VDobble - vybrané slová po VDobble - vybrané slová po VDobble - vybrané slová po V

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here