Pexeso – značky áut

3
15231
Pexeso - značky áut - pre deti

Aj vaše deti na každej prechádzke pozerajú značky áut a už poznajú hádam všetky? Ja som sa veru tiež čudovala, ako je to možné, že si to všetko dokážu zapamätať. Deti sa veľmi potešili, keď som im urobila takéto pexeso so značkami áut. Hneď začali pozerať a hľadať, či som na nejakú značku nezabudla 🙂

 

Pexeso – značky áut

Vytlačte si aj vy pexeso a zažite s deťmi kopec zábavy. Nájdete v ňom až 43 značiek áut. Každú stranu si vytlačte dvakrát, aby ste mali dvojice. Nezabudnite si ho zalaminovať, aby vám dlhšie vydržalo.

Pexeso - značky áut - pre detiPexeso - značky áut - pre detiPexeso - značky áut - pre deti🙂

3 KOMENTÁRE

 1. Dobrý den

  Prosím prosím prosím , takovéhle pexeso bych potřebovala pro jednoho chlapečka, dalo vy se zaslat poštou v obyčejné obálce .
  Byla bych vám moc vděcná nebo kde ho sehnat

  děkuji Markéta Psotová

  • Ahoj, toto je “udělej si sám”, musíš si to sama vytlačiť… ak nemáš doma tlačiareň (tiskárnu), tak určite niekde v okolí v nejakej kopírovacej službe ti to vytlačia…

   Jano

 2. Zdravím,

  vytlačil som toto pexeso a zalaminoval a aj sme si to v rodine zahrali, ale má to jeden VEĽKÝ PROBLÉM: značky presvitajú, nedá sa to hrať. 🙁 Možno keby som to vytlačil na nejaký hrubý papier, tak by to bolo lepšie, ale štandardný kancelársky papier brutálne presvitá, aj ked je to len položené na stole. Tak som trochu dumal a vymyslel jeden zlepšovák. Všetky tri PDFká som spojil do jediného dokumentu a medzi ne vložil čisté čierne strany (celý nový PDF dokument má teda 6 strán). Tento si stačí vytlačiť obojstranne v dvoch kópiách, a je to. Na zadnej strane každej kartičky pexesa bude vždy súvislá čierna plocha, ktorá presvitá omnoho menej. (Pri pohľade do svetla to stále trochu presvitá, ale položené na stole nie).

  Nechcem si to nechať len pre seba a rád by som sa s týmto vylepšením podelil. Prosím admina, aby ma kontaktoval mailom (na adresu, ktorú uvádzam do tohto formuláru) a ja mu to nové PDFko pošlem. Ďakujem za ochotu!

  Jano

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here