Časopis SMEJKO – augustové číslo

4
11552
Časopis Smejko - časopis pre deti ZADARMO

Časopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOLeto je vo svojej polovici a my sme sa rozhodli vám ho spríjemniť novým augustovým číslom časopisu SMEJKO, ktorý si môžete pravidelne každý mesiac vytlačiť ZADARMO. Nájdete v ňom kopec zaujímavých úloh nielen pre škôlkárov, ale aj pre malých školákov.

V augustovom čísle si môžete napr. dokresliť indiánku, kvietky, či hľadať cestičku. Naučíte sa písať písmenká E a F a počítať ľahké príklady. Dotkneme sa prírody a naučíte sa, čo potrebujú rastlinky k životu, nájdete aj úlohy o našom krásnom Slovensku. Pre bystré hlavičky sme opäť pripravili ľahké detské sudoku, či tajničku. Venovali sme sa aj olympijským hrám, deti sa zamyslia, aké vlastnosti by mal mať dobrý priateľ. V anglickom okienku si zopakujete ovocie, samozrejme nesmú chýbať teraz veľmi obľúbení pokémoni a na záver sledovanie počasia ako obvykle.

Veríme, že sa s naším časopisom zabavíte a zostanete nám verní aj nabudúce, pretože nové septembrové číslo už pripravujeme. Nájdete v ňom  aj jesenné témy a užitočné veci na začiatok školského roka.

Ak si chcete vytlačiť celý časopis z jedného pdf súboru, kliknite na linku nižšie a pokiaľ chcete tlačiť jednotlivé strany, kliknite na príslušný obrázok, ktorý chcete vytlačiť.

Vytlačte si celý časopis.

Časopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre deti ZADARMOČasopis Smejko - časopis pre detiČasopis Smejko - časopis pre detiČasopis Smejko - časopis pre deti

Pokiaľ sa vám dnešný časopis páčil a nemáte ešte vytlačené predchádzajúce čísla, vytlačte si aj tie. Kliknite na obrázky nižšie.

časopis pre deti ZADARMOčasopis pre deti ZADARMO

4 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here