Časopis SMEJKO – novembrové číslo

1
12666
Časopis SMEJKO pre deti

Veľmi sa teším, že vám môžem predstaviť novembrové číslo nášho detského časopisu SMEJKO. Stále si ho môžete vytlačiť úplne ZADARMO. Veríme, že poteší všetky deti a strávia pri ňom príjemné chvíle plné zábavy a naučia sa niečo nové. Snažili sme sa zaradiť do časopisu úlohy z rôznych oblastí, aby si v ňom našli niečo aj škôlkári a na druhej strane je tam aj veľa úloh pre školákov.

Keďže je príroda ešte stále odetá v jesennom šate, ešte stále patria medzi naše najobľúbenejšie témy šarkany. Zaradili sme však aj mnoho ďalších tém. Dve strany sa venujú zvieratkám. Deti sa dozvedia veľa o tučniakoch. Pre menšie deti sme pripravili hľadanie rozdielov na obrázkoch, kreslenie, dopravné značky, dominové kocky, semafor, hviezdičku, sledovanie počasia… Školáci si môžu opäť potrénovať nové písmenká, spoznávať hodiny, párne a nepárne čísla, vylúštiť tajničku, rozlišovať samohlásky a spoluhlásky. A ako každý mesiac je jedna strana venovaná angličtine. Tentokrát sa deti naučia rozoznávať ročné obdobia.

Veríme, že sa vám aj toto číslo časopisu bude páčiť a ostanete nám verní aj naďalej.

Vytlačte si časopis SMEJKO

Vytlačiť celé číslo časopisu

Pokiaľ si chcete tlačiť jednotlivé strany, kliknite na obrázky dole. Otvorí sa vám pdf súbor konkrétnej strany.

Časopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre detiČasopis SMEJKO pre deti🙂

1 komentár

  1. Veľká vďaka za krásny časopisík pre deti. Rada ho využívam. Ďakujem , že si to môžeme stiahnúť zadarmo. Želám veľa tvorivých nápadov. Pochvala:)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here