Časopis SMEJKO – októbrové číslo

1
19395
Časopis SMEJKO - október - časopis pre deti

Časopis SMEJKO - októberS radosťou vám oznamujeme, že si môžete vytlačiť októbrové číslo časopisu SMEJKO pre vaše deti. Časopis je určený pre predškolákov a malých školákov, najmä prvákov. Niečo si tam však nájdu aj staršie deti. Je plný obrázkov na vyfarbenie  a rôznych zábavných úloh. Aj v tomto čísle prevažuje jesenná tématika a blížiaci sa Halloween.

Čo nájdete v časopise?

Hneď na úvodnej strane vás čaká veselá tekvica s mačičkou na vyfarbenie, pre milovníkov čísel a matematiky sme pripravili zopár jednoduchých príkladov, spájanie bodiek podľa čísel, počítanie obrázkov, geometrické tvary, pre predškolákov najmä precvičenie jemnej motoriky prostredníctvom kreslenia rôznych čiar a obťahovania obrázkov, malí šoféri si tam nájdu kamión, deti sa naučia, ako vyzerajú písmenká I a J, môžu si ich aj vyskúšať napísať, pre milovníkov krížoviek sme dnes pripravili dokonca až dve tajničky, jedna strana je venovaná angličtine, ďalšia počasiu a s radosťou sme zaradili aj stránku zameranú na pozitívne myslenie u detí, na ktorej si majú zapisovať pekné zážitky, ktoré zažili počas mesiaca október. Pre všetkovedkov je pripravená strana, kde sa dozvedia všetko o ježkovi.

Veríme, že sa vám bude októbrové číslo časopisu páčiť a zostanete nám verní aj naďalej.

Jednotlivé strany si vytlačíte kliknutím na jednotlivé obrázky. Celý časopis naraz si môžete vytlačiť kliknutím na tlačítko “Vytlačiť celý časopis SMEJKO”.

Vytlačiť celý časopis SMEJKO

Časopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - októberČasopis SMEJKO - október

 

 

 

Vytlačte si aj predchádzajúce čísla:

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here