Časopis SMEJKO – júlové číslo

0
10969
Časopis SMEJKO pre deti

Časopis SMEJKO pre deti zadarmoA máme tu nové číslo časopisu SMEJKO na mesiac júl. Tešíme sa obrovskému záujmu o časopis z vašej strany. Veríme, že vás nesklameme ani tento krát. Dostali sme kopec pozitívnych ohlasov, z čoho máme veľkú radosť a povzbudzuje nás to v ďalšej práci.

V novom čísle nájdete prevažne letné témy, spoznáte zopár slovenských hradov, vyfarbíte si papagája, naučíte sa počítať, pokračujeme aj s písmenkami, príkladmi pre prváčikov, dozviete sa zaujímavosti o včielkach, o majákoch, vylúštite si sudoku aj tajničku, nájdete aj stranu venovanú angličtine a opäť si môžete kresliť počasie aj počas mesiaca júl a mnoho ďalších tém.

Veríme, že nám zachováte svoju priazeň aj počas letných prázdnin, pretože  pre vás pripravujeme kopec letných aktivít a inšpirácií  na trávenie voľného času s deťmi.

Ak rozmýšľate, kam na výlet s deťmi, inšpirujte sa naším novým cestovateľským blogom. Nájdete tam množstvo tipov na výlety s deťmi, ktoré sme za vás odskúšali a zhodnotili.

Vytlačte si časopis

Vytlačiť celý časopis

Časopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmoČasopis SMEJKO pre deti zadarmo
🙂

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here