Časopis SMEJKO – január 2017

1
13926
Časopis SMEJKO - január 2017

Časopis SMEJKO - január 2017Nový rok je tu a s ním prichádza aj nové číslo časopisu SMEJKO. Aj naďalej bude vychádzať pre vaše detičky ZADARMO. Veríme, že sa vám bude páčiť aj toto novoročné vydanie. Snažili sme sa, aby bolo farebnejšie, krajšie a postupne aj rozsiahlejšie. Privítame od vás každý návrh a nápad, čo by ste ešte chceli v časopise nájsť. Radi časopis rozšírime o ďalšie zaujímavé strany pre zvedavé detičky. Tešíme sa na vaše návrhy.

V januárovom čísle nájdete aj zopár noviniek, ktoré sa budú v časopise pravidelne objavovať. V prvom rade je to kalendár, ktorý pomôže deťom naučiť sa, ako plynie čas, dni a mesiace. Každý deň si v ňom môžu zafarbiť aktuálny deň, podobne ako to býva v adventnom kalendári. Naučia sa tak, že sa počas roka striedajú mesiace, dni v týždni… Že jednotlivé mesiace majú rôzny počet dní a podobne. Deti sa veľa naučia o prírode, postupne pridáme stránky venované aj vesmíru, bystré hlavičky si v časopise nájdu rôzne krížovky, napr. sudoku a posledná strana bude vždy venovaná pozitívnemu mysleniu. Aby sa deti zameriavali hlavne na tie pozitívne stránky života.

Tradične si tu nájdete aktivity pre predškolákov na precvičenie jemnej motoriky, pozornosti, na precvičenie počítania, kreslenia, geometrických tvarov. Pre deti, ktoré nerady kreslia, sme pripravili hľadanie cestičiek, spájanie bodiek podľa čísel, krížovku, hľadanie rozdielov na obrázkoch. Školáci si zase môžu precvičiť písmenká, príklady, čísla, či zopakovať angličtinu.

Vytlačte si januárové číslo časopisu SMEJKO

Na nasledujúcom odkaze si vytlačíte celé januárové číslo časopisu SMEJKO.
Vytlačiť celý časopis

Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017Časopis SMEJKO - január 2017🙂

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here