Časopis SMEJKO – septembrové číslo

0
15360
Časopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmo

Časopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoDnes nastal opäť ten zvláštny deň, kedy sa museli detičky vrátiť do školských lavíc, či do škôlky a bezstarostné dni plné hier a zábavy sa razom premenia na trošku prísnejší režim. Verím však, že školu a veci s tým súvisiace spoločne zvládneme. Budeme vám pomáhať lepšie pochopiť učivo v škole prostredníctvom rôznych pracovných listov, či tipov a trikov ako všetko v pohode zvládnuť a samozrejme myslíme aj na oddych, kedy môžete siahnuť po našom časopise SMEJKO. Veríme, že vás rozveselí a bude sa vám páčiť.

Nové septembrové číslo sa venuje už jesenným témam. Môžete si vyfarbiť veľa jesenných obrázkov, zopakujete si počítanie, naučíte sa písať písmenká G a H, nájdete tu aj jesenný anglický slovníček, naučíte sa kresliť plachetnicu, list a žirafu, dozviete sa o žirafe veľa zaujímavých informácií, nájdete tu tipy, ako stráviť jesenné dni a mnoho ďalších zaujímavých vecí.

Vytlačiť časopis SMEJKO – všetky strany v jednom pdf súbore

Pokiaľ s chcete vytlačiť jednotlivé strany, kliknite na obrázky nižšie.

Časopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmoČasopis SMEJKO pre deti na vytlačenie zadarmo

Vytlačte si aj predchádzajúce čísla časopisu SMEJKO

časopis pre deti ZADARMOčasopis pre deti ZADARMO

Časopis Smejko - časopis pre deti ZADARMO

🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here