Spoznávame písmenká

0
21462
Písmenká pracovné listy

Pracovné listy pre prvé kontakty s písmenkami. Nemusia ich využívať len prváci, ale kľudne aj predškoláci. Väčšina škôlkárov, čo poznám, zbožňuje kreslenie a vyfarbovanie. Využite túto ich záľubu a ponúknite im, aby si vyfarbovali kolieska s písmenkami. Spoznajú tak tvary veľkých aj malých tlačených písmeniek abecedy.

 

Deti majú za úlohu vyhľadávať konkrétne veľké a malé písmenká, ktoré sú uvedené vo vrchnej časti pracovného listu spolu s obrázkom začínajúcim na dané písmenko. Naučia sa tak rozlišovať tvar daného písmenka od ostatných písmeniek abecedy, čo im umožní jednoduchší štart v škole. Deti však do vypĺňania pracovných listov nenúťte, pretože je dôležité, aby vyfarbovali s radosťou. Len vtedy to má význam.

Veríme, že sa vám a samozrejme deťom budú pracovné listy páčiť 🙂

Vytlačte si pracovné listy s písmenkami

Vytlačiť celý pracovný zošit

Pracovné listy si môžete vytlačiť aj jednotlivo kliknutím na príslušný obrázok.

Písmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listyPísmenká pre prvákov - pracovné listy

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here