Silvester s deťmi – plagát a počítanie dní

0
2073
Silvester - aktivity pre deti

Máte doma neposedné deti a potrebujete im vymyslieť nejakú zábavu počas prázdninových povianočných dní? Na našom webe nájdete veľa zaujímavých nápadov. Môžete sa inšpirovať napríklad aj touto aktivitou.

 

Silvester s deťmi

Ešte len teraz skončili nekonečné otázky detí, že koľko krát sa ešte vyspinkajú a budú Vianoce a už je to tu znova. “Maminkaaaaaaaaaaa, kedy už bude konečne ten Silvester” 😀 Určite to poznáte 🙂 U nás doma to je podobné. Preto sme si spríjemnili tento čas čakania na ten vytúžený ohňostroj drobnými aktivitami a zábavkami.

Hneď po Vianociach si vytlačte malý kalendár, pomocou ktorého sa budú deti ľahko orientovať a spočítajú si zostávajúce dni do Silvestra. Ako bonus si môžu vyfarbiť macíkov. Hotový kalendár si môžu deti pripnúť magnetkami na chladničku, aby ho mali stále poruke a mohli donekonečna počítať 🙂

Vytlačiť kalendár

Aby sa decká nenudili, vytlačili sme im aj plagát s nápisom “Silvester je tu!” Plagátom si môžu deti vyzdobiť svoju detskú izbu.

Vytlačiť plagát

A nakoniec máme pre vás v ponuke omaľovánku s macíkmi. Tá je pre deti, ktorým je Silvester “ukradnutý” a baví ich najmä vyfarbovanie 🙂 Pokiaľ by im jedna omaľovánka nestačila nezúfajte, máme pre vás obrovský výber omaľovánok na všetky témy na webe www.detskeomalovanky.sk 🙂 Môžete si ich tam dokonca vyfarbovať online, čo ocenia nielen deti, ale aj dospeláci, ktorí sa potrebujú odreagovať od každodenných starostí a zhonu.

Vytlačiť omaľovánku s macíkmi

Silvester - aktivity pre detiSilvester - aktivity pre detiSilvester - aktivity pre deti🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here