Štrikovaný snehuliak

0
2558
Snehuliak - hand made - štrikovaný

Aj vy patríte medzi hand made nadšencov? Potom vás určite zaujmú títo dvaja fešní snehuliaci. Využite dlhé zimné večery a kľudne aj popri pozeraní TV vyčarujte takéto milé hračky pre deti, či zimné dekorácie.

Ja síce nie som borec v štrikovaní či háčkovaní, ale na tohto jednoduchého snehuliaka ani nie sú potrebné nejaké extra zručnosti. Stačí vedieť štrikovať hladko, obratko, nikde netreba uberať, nič priberať, jednoducho uštrikovať rovný pásik, ktorý sa zošije dokopy, vyplní čímkoľvek, čo doma nájdete. Kľudne môžete použiť aj vatu alebo výplň z nejakého starého vankúšika, ktorý už nepotrebujete. Uštrikujte čiapočku, šálik, mrkvový nos, prilepte oči, našite gombičky a snehuliak je hotový.

Snehuliak ako zimná dekorácia, hračka pre deti ale aj krásny vianočný darček

Môj pôvodný zámer bol využiť snehuliakov ako zimnú dekoráciu, ale dcéram sa tak zapáčili, že si ich okamžite prisvojili a odvtedy ich nepustia z rúk. Snehuliaci sa stali ich miláčikmi, čo som teda vôbec nečakala, ale potešilo ma to. Už si pýtajú aj ďalších kamarátov snehuliakov, takže sa veru nudiť počas zimných večerov nebudem.

Snehuliačik by bol podľa mňa aj pekným vianočným darčekom pre deti.

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here