Slnečnice – jesenné dekorácie pre deti a iné aktivity

0
5915
Slnečnice - dekorácie pre deti

Jesenné dekorácie by nemali chýbať v žiadnej škôlke, škole, či doma. Nemusia to byť vždy len tekvice, strašiaky alebo gaštany. Čo poviete na také slnečnice? Tieto nádherné žlté kvietky dokážu rozžiariť každú miestnosť. Patria medzi moje najobľúbenejšie kvietky, a tak som sa rozhodla, že pre vás pripravím nejaké predlohy, aby ste sa mohli potešiť aj vy, prvýkrát pri ich výrobe a druhýkrát, keď vám budú zdobiť váš príbytok.

Slnečnica v kvetináči

Slnečnica - dekorácia pre detiMáte doma veľa izbových kvetov a žiadny vám nekvitne? Nezúfajte. Ozdobte si ho takouto slnečnicou. Určite poteší každé detské očko. Ideálne na výzdobu do detskej izby alebo škôlky.

Vytlačte si predlohy na tvrdý papier, vystrihnite, zlepte a nalepte na špajdľu. Hotovú slnečnicu zapichnite do kvetináča alebo do plastelíny. Lupienky slnečnice sú poprehýbané dopredu, aby vyzeral kvietok reálnejšie. To znamená, že lepíte len stred kvietku.

Vytlačiť predlohu slnečnice

Slnečnica ako fotorámik

Slnečnica - fotorámikFotorámiky sú obľúbené takmer v každej domácnosti. Čo poviete na taký slnečnicový? Deti ho môžu vyrobiť ako darček napríklad starým rodičom.

Hotovú slnečnicu môžete zapichnúť buď do plastelíny alebo opäť do kvetináča.

Vytlačiť predlohu slnečnice

 

 

Ako nakresliť slnečnicu

Pokiaľ vaše deti rady kreslia či maľujú, určite sa im zíde návod, ako nakresliť slnečnicu. Stačí sa naučiť zopár jednoduchých ťahov a krásna slnečnica je na svete. Vyskúšajte, je to úplne jednoduché.

Vytlačiť prvú stranu Vytlačiť druhú stranu

Ako nakresliť slnečnicuSlnečnica - učíme sa kresliť

Online omaľovánky

Slnečnica - online omaľovánkaAk sa vaše detičky rady hrávajú na počítači alebo tablete, skúste im ponúknuť naše online omaľovánky na www.detskeomalovanky.sk. Môžu si tam priamo v prehliadači vyfarbiť nielen slnečnice ale aj kopec ďalších omaľovánok podľa vášho výberu. Vyskúšajte 🙂

Inak čaru online omaľovánok podľahlo aj veľa dospelých. Pôsobia antistresovo po ťažkých a dlhých dňoch v práci. Dokážete pri nich aspoň na chvíľku zabudnúť na všetky starosti a ponoriť sa do sveta farieb a fantázie 🙂 Nájdete tam aj antistresové omaľovánky pre dospelých.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here