Obťahujeme zvieratká | Pracovné listy na grafomotoriku + Omaľovánky zadarmo

2,49 

Obsahom tejto zbierky je séria 30 pracovných listov s bodkovanými obrázkami určenými na obťahovanie, pričom ústrednou témou listov sú zvieratká. Pracovné listy s bodkovanými obrázkami sú vhodné na precvičenie grafomotorických schopností u detí predškolského veku, ktoré sú základom pre získanie zručností, ako sú písanie a kreslenie.

Táto zbierka je užitočnou pomôckou pre učiteľky materských škôl, pre rodičov, starých rodičov, či materské centrá. Získajte istotu, že váš predškolák bude dostatočne a kvalitne pripravený na svoje školské povinnosti a vstup do školy.

Pracovné listy sú dostupné ako elektronický dokument vo formáte PDF a sú určené na bezproblémovú tlač.

BONUS!!!  ZADARMO ZBIERKA OMAĽOVÁNOK

Ako bonus získate k tejto sérii pracovných listov Zbierku omaľovánok – Zvieratká v hodnote 1,19 € úplne zadarmo (elektronický dokument vo formáte PDF).

Product price
Additional options total:
Order total:
Ak si kúpite tento produkt, získate 12 klubových bodov v hodnote 0,12 !

Popis

Pracovné listy s bodkovanými obrázkami na obťahovanie sú určené na precvičenie detskej grafomotoriky a sú vhodné pre deti predškolského veku. Všetky pracovné listy si môžete vytlačiť farebne alebo čiernobielo, podľa vašich preferencií. Dokument je prispôsobený na bezproblémovú tlač na papier vo formáte A4.

Ako bonus získate k pracovným listom aj sériu 30 omaľovánok so zvieratkami (tie isté zvieratá sú použité aj na obťahovanie), takže si deti po natrénovaní grafomotoriky môžu obrázky za odmenu aj vyfarbiť ako omaľovánku.

Zbierka pracovných listov – Obťahujeme zvieratká obsahuje týchto 30 zvierat:

1. Had

2. Húsenica

3. Jeleň

4. Ježko

5. Kačka

6. Kohút

7. Kôň

8. Koza

9. Krava

10. Krtko

11. Lienka

12. Líška

13. Mačka

14. Medveď

15. Motýľ

16. Mravec

17. Myš

18. Ovca

19. Pes

20. Prasa

21. Ryba

22. Sliepka

23. Slimák

24. Sova

25. Vážka

26. Včela

27. Veverička

28. Vtáčik

29. Žaba

30. Zajac

Ukážka pracovného listu

Počet strán: 32 (+ bonus 32 omaľovánky)

Typ produktu: elektronická verzia | PDF

Formát tlače: A4 papier

Doporučené pomôcky: ceruzka alebo pero na obťahovanie, pastelky na vyfarbenie

Určené pre: deti 3-6 rokov (predškoláci)

Všeobecné licenčné podmienky použitia

Materiál je možné použiť pre všetky deti bývajúce v spoločnej domácnosti, pričom je možné vytvárať si pre domáce použitie neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Materiál je možné použiť pre všetky deti patriace do jednej školskej triedy/krúžku v rámci klubu detí alebo materského centra, resp. pre všetky deti, ktoré má na starosti jeden učiteľ v rámci svojich hodín. V rámci licencie je možné pre použitie v triede vytvárať neobmedzené množstvo kópií/výtlačkov zakúpeného produktu. Licencia má neobmedzenú časovú platnosť.

Komerčné použitie

Pokiaľ máte záujem o využitie materiálu v rámci firemnej akcie, organizovanej akcie, ako súčasť detských kútikov, prípadne o distribúciu v rámci svojej predajnej siete, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Pre účely komerčného využitia materiálov si s vami dohodneme individuálne podmienky zodpovedajúce rozsahu požadovaného použitia.

Upozornenie

Neoprávnené kopírovanie a šírenie produktu nad rámec zakúpenej licencie, jeho predaj, uverejnenie na webových stránkach, fórach, sociálnych sieťach a iných digitálnych platformách na zdieľanie obsahu bez predchádzajúceho súhlasu autora je prísne zakázané a takéto jednanie bude riešené ako protiprávne konanie v zmysle autorského zákona  č. 185/2015 Z. z..

Kúpou produktu a rešpektovaním licenčných pravidiel podporíte rozvoj a tvorbu nových aktivít na stránke www.nasedeticky.sk, ktorá už roky prináša pre rodičov, učiteľov a deti množstvo bezplatného tvorivého materiálu.

Ďakujeme :o)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.